Nyíregyházi SzC Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma

Tájékoztató ideglenes felvételi listáról

Az ideiglenes felvételi lista az intézményünkbe jelentkezett összes tanulót tagozatonként, pontszám szerinti sorrendben tartalmazza. Minden tanulót besoroltunk abba a szakmacsoportba, amelyikbe beadta a jelentkezési lapját, függetlenül attól, hogy hányadik helyen jelölte meg az adott szakmacsoportot.

A felvételi döntés változhat annak függvényében, hogy a tanulók hányadik helyen jelölték meg iskolánkat.

A megjelölt iskolákról és azok sorrendjéről az intézményeknek nincs tudomása, a Felvételi Központ alakítja ki a végleges felvételi döntést az iskolák és a tagozatok sorrendjének megfelelően. Amennyiben az ideiglenes rangsor ismeretében, az iskolák vagy az iskolákon belüli tagozatok rangsorát módosítani kívánják, azt 2015. március 16-17-én a tanulók saját általános iskolájukban tehetik meg.

Az iskolánkon belüli tagozatok sorrendjének módosításáról kérjük, egyidejűleg szíveskedjenek intézményünket írásban tájékoztatni.

Az ideiglenes felvételi listán a tanulókat oktatási azonosító alapján lehet azonosítani.

Amennyiben új tagozatot kíván megjelölni a tanuló, irányadóként szolgálhat számára az összpontszámok alakulása.

Tájékozatjuk a tisztelt Szülőket és Tanulókat, hogy a Felvételi Központ által iskolánknak visszaküldött egyeztetett felvételi jegyzék alapján a felvételről vagy az elutasításról szóló értesítést 2015. április 24-ig küldjük el az általános iskoláknak. 

 

01. Angol nyelvi előkészítő

02. Német nyelvi előkészítő

03. Közgazdasági szakmacsoport

04. Informatikai szakmacsoport

05. Oktatási szakmacsoport

Hibás jelentkezés


Telefonszámunk:
(70) 1995 667


Adója 1%-át ajánlja fel iskolánk alapítványának:
Széchenyi 75 Alapítvány, Nyíregyháza
19210094-1-15

Aktuális osztályórarendek 2018/19-es tanév

Iskolai teljes órarend PDF formátumban