Nyíregyházi SzC Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma

Fogadóórák rendje a 2016/17-es tanévben

Ssz.

NÉV

HÉT

NAP

TANÓRA

IDŐPONT

1.

Aczél Katalin

A, B

kedd

3.

9:30-10:15

2.

Antal István

A,B

csütörtök

5.

11:20-12:05

3.

Balogh Zoltán

A,B

hétfő

3.

9:30-10:15

4.

Bereczné Ferenczi Anikó

1.

hétfő

16:00-17:00

5.

Beregi Ildikó

2.

csütörtök

15:00-16:00

6.

Bogár László

1

kedd

16:00-17:00

7.

Bulyáki Izabella

1.

szerda

13:00-14:00

8.

Dantesz Tamás

minden

hétfő

7.

13:25-14:10

9.

Dobó-Zsíros Andrea

minden

hétfő

3.

9.30-10.15

10.

Dr. Egriné Opauszky Eszter

minden

hétfő

3.

9:30-10:15

11.

Drabanczné Kovács Judit

1.

kedd

15:00-16:00

12.

Fehérné Veller Erzsébet

minden

hétfő

4.

10:25-11:10

13.

Gálné Gombos Anikó

1.

kedd

4.

10.25-11.10

14.

Gulyásné Tamás Edit

A,B

szerda

2.

8:30-9:15

15.

Gyurkovicsné Izinger Irén

minden

szerda

5.

11:20-12:05

16.

Hengsperger István

minden

szerda

2

8:35-9:20

17.

Huriné Verdes Tímea

A,B

Kedd

2.

8:35-9:20

18.

Jánvári Miklós

A

szerda

19.

Jeles Attila

1.

csütörtök

16:00-17:00

20.

Kálmánczhey-Szász Krisztina

Minden

Kedd

2.

8:35-9:208:35-9:20

21.

Kiss Gyula

1.

hétfő

16:00-17:00

22.

Kiss László

minden

Hétfő

7.

13:20-14:05

23.

Kissné Sinka Éva

minden

kedd

5.

11:20-12:05

24.

Kócsákné Nagy Krisztina

minden

szerda

4.

10:25-11:10

25.

Kolonics Edit

minden

kedd

6.

12:30-13:15

26.

Komoróczy Tamás

minden

hétfő

4.

10:25-11:10

27.

Kondra Rudolfné

2.

csütörtök

16:00-17:00

28.

Kovács Beáta

1.

kedd

5.

11:20-12:05

29.

Kozma Andrea

1.

hétfő

13:00-14:00

30.

Kubik József

minden

Hétfő

4.

10:25-11:10

31.

Lázár Istvánné

A,B

Csütörtök

2.

8:35-9:20

32.

Lévai Csilla

A

csütörtök

5.

11:20-12:05

33.

Magyar Csabáné

1.

hétfő

5.

11:20-12:05

34.

Magyar László Gyula

2.

szerda

15:00-16:00

35.

Magyar László

1.

csütörtök

16:00-17:00

36.

Mátyás Ildikó

1.

kedd

4.

10.25-11.10

37.

Milu Ildikó

minden

hétfő

4.

10.25-11.10

38.

Mikó-Váraljai Tímea

A,B

csütörtök

6.

12:30-13:15

39.

Nagy Frigyes

2.

hétfő

16:00-17:00

40.

Nagy Imre

1.

szerda

15:00-16:00

41.

Nagy Tibor

2.

szerda

6.

12:30-13:15

42.

Nagy Zsuzsanna

minden

szerda

4.

10.25-11.10

43.

Orosz József

minden

hétfő

3.

9:30-10:15

44.

Pájer István

minden

péntek

3.

9:30-10:15

45.

Pankotai Lajos

1

hétfő

2.

8:35-9:20

46.

Pázmándi Katalin

minden

szerda

4.

10:25 – 11:10.

47.

Pomichalné Piros Gyöngyvér

minden

szerda

2.

8:35 – 9:20

48.

Radványiné Onder Éva

minden

csütörtök

4.

10:25 – 11:10.

49.

Révész Csaba

AB

Csütörtök

6.

12:30-13:15


50.

Sajtos Éva

2.

kedd

16:00-17:00

51.

Szabó Attila

minden

szerda

2.

8:35 – 9:20

52.

Szabó Csilla

minden

kedd

5.

11:20- 12:05

53.

Szabó Krisztina

minden

kedd

5.

11:20­­-12:05

54.

Szabóné Révész Judit

minden

csütörtök

6.

12.30-13.15

55.

Szabóné Siska Judit

minden

kedd

4.

10.25 – 11.10.

56.

Szász Péter

AB

kedd

2

8:35 - 9:20

57.

Székelyné Nagy Zsuzsanna

minden

kedd

3.

9:30-10:15

58.

Szikszainé Lukács Éva

minden

csütörtök

4.

10:25 – 11:10.

59.

Szikszay Beatrix

minden

csütörtök

3.

9:30-10:15

60.

Szilágyi Péter

1.

csütörtök

5.

11:20-12:05

61.

Tar Sándor

B,A

kedd

4.

10:25 – 11:10.

62.

Tarné Földesi Ibolya

A,B

kedd

3.

9:30-10:15

63.

Téglásiné Buda Anita

minden

szerda

7.

13:20-14:05

64.

Tolnai Csabáné

2.

szerda

16:00-17:00

65.

Tóth László

minden

szerda

3.

9:30 - 10:15

66.

Várszeginé Balogh Gabriella

minden

péntek

3.

9:30 - 10:15

67.

Vadonné Kovács Edit

minden

hétfő

3.

9:30 - 10:15

68.

Vidáné Vaszil Edit

1.

péntek

1.

7:40-8:25

Felhívás egykori diákjaink számára!

ONLINE ADATLAP


Telefonszámunk:
(70) 1995 667


Adója 1%-át ajánlja fel iskolánk alapítványának:
Széchenyi 75 Alapítvány, Nyíregyháza
19210094-1-15

Aktuális osztályórarendek 2017/18-as tanév

9.NY 9.B 9.C 9.D
10.A 10.B 10.C 10.D 10.E
11.A 11.B 11.C 11.D
12.A 12.B 12.C 11.D
1/13.A 1/13.B 2/14.A 2/14.B
5/13.A 5/13.B