Nyíregyházi SzC Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma

UNITED CONSULT és a SZIKSZI közös informatikai versenyeinek eredményei

Webfejlesztők Csapatversenye 2018

1. Druidák
Molnár Máté, Jedla Martin, Nagy Zsombor
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda

2. VPG12D
Jónás Domonkos, Ali Gyula, Hamvasi Márk
Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnázium

3. White Rabbit Follower
Kiss Bence, Molnár Martin, Mátyás Dávid
Kisvárdai SzC II. Rákóczi Ferenc Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

 

Programozó Bajnokság 2018

1.
Kovács Marcell Balázs
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda

2.
Molnár Máté
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola Kollégium és Óvoda

3.
Kozma Viktor
Nyíregyházi SzC Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma

4.
Dancs Balázs
Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium

5.
Naményi Zsolt
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Zay Anna Egészségügyi, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma

6.
Bacsik Mátyás
Nyíregyházi SzC Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma

7.
Girászi Tamás
Báthory István Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium

8.
Orosz Mihály
Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium

9.
Jedla Martin
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda

10.
Hajdu Bence Ferenc
NYE Eötvös J. Gyakorló Ált. Isk. és Gimnázium

Nagy Zénó
Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium

Szondi Gergő
Nyíregyházi SzC Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma

 

Programozó Bajnokság 2018

I. kategória - 9-10. évfolyam

1.
Nagy Zsombor
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda

2.
Vitkos Benc
e Nyíregyházi SzC Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma

3.
Jedla Martin
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda

4.
Jurás Dorka
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda

5. Panyeczki Máté
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

külön díj
Kovács Marcell Balázs és Molnár Máté
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda

II. kategória - 11-12. évfolyam

1.
Dienes Dániel
Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium

2. Borkó Károly
Várday Kata Református Általános Iskola; Gimnázium és Kollégium

3.
Lovácsi Kristóf
Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium

4.
Fodor Patrik
Báthory István Katolikus Általános Iskola; Gimnázium és Szakgimnázium

5.
Tóth Zoltán
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

III. kategória - 11-12. évfolyam, magas óraszám

1.
Szabó Ákos
Nyíregyházi SzC Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma

2.
Országh Levente Máté
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

3.
Kormány Péter
Nyíregyházi SzC Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma

4.
Tóth István Erik
Nyíregyházi SzC Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma

5.
Győry Enikő
Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium


Telefonszámunk:
(70) 1995 667


Adója 1%-át ajánlja fel iskolánk alapítványának:
Széchenyi 75 Alapítvány, Nyíregyháza
19210094-1-15

Aktuális osztályórarendek 2017/18-as tanév

9.NY 9.B 9.C 9.D
10.A 10.B 10.C 10.D 10.E
11.A 11.B 11.C 11.D
12.A 12.B 12.C 11.D
1/13.A 1/13.B 2/14.A 2/14.B
5/13.A 5/13.B